tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Геліосистеми від компанії «Техноноватор»

Геліоенергетика - один з видів альтернативної енергетики, в основі якого стоїть використання сонячного випромінювання з метою перетворення його за допомогою сонячних колекторів в теплову енергію. Сфера застосування - домашнє і комерційне гаряче водопостачання, забезпечення індустріальним теплом, нагрів води для плавальних басейнів.

Гелиосистемы, солнечные коллекторыСонячний колектор - це пристрій, призначений для збору теплової сонячної енергії, яка потрапляє на Землю з видимим світлом і ближнім інфрачервоним і ультрафіолетовим випромінюванням. На відміну від сонячних батарей, які виробляють безпосередньо електрику, сонячний колектор виробляє нагрів теплоносія, який вже безпосередньо використовується для потреб теплопостачання (опалення, гарячого водопостачання).

Ми надаємо послуги професійного монтажу сезонних вакуумних сонячних колекторів, вакуумних і плоских сонячних колекторів цілорічного використання.

На базі пропонованого обладнання ми можемо вирішувати завдання не тільки з гарячого водопостачання (ГВП) а й організації підтримки опалення. Для мешканців України покупка сонячного колектора це не тільки можливість отримати автономне гаряче водопостачання але й залежно від регіону проживання - можливість знизити витрати на традиційне опалення від 30% до70% за опалювальний сезон. Наприклад, набуваючи плоскі сонячні колектори для дому цілорічного використання в центральних областях - Ви заощадите до 50% традиційного палива.

Геліосистеми


Фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати
найбільш оптимальний варіант геліосистеми

Ми пропонуємо вакуумні трубчасті і плоскі сонячні колектори цілорічного використання як Китайського так і європейського виробництва. Для цього Ви можете зробити заявку на розрахунок геліосистеми, попередньо ознайомившись з цінами на обладнання в прайс-листу.

Надайте запит на проведення попереднього розрахунку геліосистеми

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...