tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Всесезонний трубчастий вакуумний колектор

Всесезонний трубчастий вакуумний колекторВсесезонний трубчастий вакуумний колектор ефективний для застосування в цілорічному режимі в будь-якому регіоні України. ККД колектора - до 95%. Володіє високою продуктивністю в умовах низької сонячної інсоляції. Термоізоляція теплообмінника 75 мм.

Алюмінієва рама колектора дозволяє зменшити навантаження на несучі конструкції покрівлі. Універсальна конструкція рами розрахована на установку колектора на будь-який тип покрівлі: від горизонтальної до вертикальної поверхонь.

Цілорічний трубчастий вакуумний колектор встановлюється на даху, а акумулює бак з водою встановлюється в приміщенні, зручному для розлучення мережі гарячої води (котельня, санвузол та ін.).

Бак і колектор з'єднані трубами, циркуляцію забезпечує комплексна геліостанція, в баку можливе встановлення електричного нагрівача (моновалентний бак) або використання дублюючого нагрівального контуру (бівалентний бак) від існуючого теплогенератора, за температурою води стежить електронний контролер.

Сонячний колектор забезпечує збір сонячного випромінювання в будь-яку погоду, незалежно від зовнішньої температури. Коефіцієнт поглинання енергії становить 95%. Установка відбувається безпосередньо на даху будівель таким чином, щоб найбільш ефективно використовувати площу даху для збору енергії. Колектори монтуються під кутом, від 30 до 50 °С.

Основні переваги всесезонних вакуумних трубчастих сонячних колекторів:

  1. Завдяки циліндричної формі вакуумної трубки, теплові трубки можуть пасивно поглинати сонячне тепло весь день.
  2. З теплової трубки викачано повітря для створення вакууму. Це скорочує проводять і конвективні втрати тепла з внутрішньої труби. Тому вітер і низька температура не роблять впливу на продуктивність вакуумного трубчастого колектора.
  3. Сонячні колектори працюють при значних негативних температурах.
  4. Вакуумні трубки володіють: високою міцністю (витримують град діаметром до 2,5 см), довговічністю, прості в монтажі і заміні.
  5. Завдяки високому ступеню поглинання сонячної радіації в похмуру погоду і хорошим ізоляційним характеристикам трубок, сонячні трубчасті колектори нагрівають воду протягом усього року.
  6. Володіють високою продуктивністю.
  7. Колектори з вакуумними трубками в середньорічному значенні за своєю тепловіддачі на 1 м2 площі поверхні поглинання на 25-40% ефективніше ніж у колектора інших типів.

Приклад роботи елемента вакуумного колектора взимку

У цьому відео показана робота вакуумної трубки - основного елемента сонячного колектора взимку, в умовах досить похмурого неба. Досягнута температура на мідному відвід - 64 ° С при температурі навколишнього середовища -7 ° С.


Фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати
найбільш оптимальний варіант геліосистеми

Ми пропонуємо вакуумні трубчасті і плоскі сонячні колектори цілорічного використання як Китайського так і європейського виробництва. Для цього Ви можете зробити заявку на розрахунок геліосистеми, попередньо ознайомившись з цінами на обладнання в прайс-листу.

Надайте запит на проведення попереднього розрахунку геліосистеми

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...