tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Всесезонний трубчастий вакуумний колектор

Всесезонний трубчастий вакуумний колекторВсесезонний трубчастий вакуумний колектор ефективний для застосування в цілорічному режимі в будь-якому регіоні України. ККД колектора - до 95%. Володіє високою продуктивністю в умовах низької сонячної інсоляції. Термоізоляція теплообмінника 75 мм.

Алюмінієва рама колектора дозволяє зменшити навантаження на несучі конструкції покрівлі. Універсальна конструкція рами розрахована на установку колектора на будь-який тип покрівлі: від горизонтальної до вертикальної поверхонь.

Цілорічний трубчастий вакуумний колектор встановлюється на даху, а акумулює бак з водою встановлюється в приміщенні, зручному для розлучення мережі гарячої води (котельня, санвузол та ін.).

Бак і колектор з'єднані трубами, циркуляцію забезпечує комплексна геліостанція, в баку можливе встановлення електричного нагрівача (моновалентний бак) або використання дублюючого нагрівального контуру (бівалентний бак) від існуючого теплогенератора, за температурою води стежить електронний контролер.

Сонячний колектор забезпечує збір сонячного випромінювання в будь-яку погоду, незалежно від зовнішньої температури. Коефіцієнт поглинання енергії становить 95%. Установка відбувається безпосередньо на даху будівель таким чином, щоб найбільш ефективно використовувати площу даху для збору енергії. Колектори монтуються під кутом, від 30 до 50 °С.

Основні переваги всесезонних вакуумних трубчастих сонячних колекторів:

  1. Завдяки циліндричної формі вакуумної трубки, теплові трубки можуть пасивно поглинати сонячне тепло весь день.
  2. З теплової трубки викачано повітря для створення вакууму. Це скорочує проводять і конвективні втрати тепла з внутрішньої труби. Тому вітер і низька температура не роблять впливу на продуктивність вакуумного трубчастого колектора.
  3. Сонячні колектори працюють при значних негативних температурах.
  4. Вакуумні трубки володіють: високою міцністю (витримують град діаметром до 2,5 см), довговічністю, прості в монтажі і заміні.
  5. Завдяки високому ступеню поглинання сонячної радіації в похмуру погоду і хорошим ізоляційним характеристикам трубок, сонячні трубчасті колектори нагрівають воду протягом усього року.
  6. Володіють високою продуктивністю.
  7. Колектори з вакуумними трубками в середньорічному значенні за своєю тепловіддачі на 1 м2 площі поверхні поглинання на 25-40% ефективніше ніж у колектора інших типів.

Приклад роботи елемента вакуумного колектора взимку

У цьому відео показана робота вакуумної трубки - основного елемента сонячного колектора взимку, в умовах досить похмурого неба. Досягнута температура на мідному відвід - 64 ° С при температурі навколишнього середовища -7 ° С.


Фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати
найбільш оптимальний варіант геліосистеми

Ми пропонуємо вакуумні трубчасті і плоскі сонячні колектори цілорічного використання як Китайського так і європейського виробництва. Для цього Ви можете зробити заявку на розрахунок геліосистеми, попередньо ознайомившись з цінами на обладнання в прайс-листу.

Надайте запит на проведення попереднього розрахунку геліосистеми

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Устрій та принцип роботи сонячного колектора
Устрій та принцип роботи сонячного колектора Сонячний колектор складається з...
Детальніше...
Вакуумні трубчасті колектори: особливості застосування
  Особливості застосуваннявакуумних трубчастих і плоских колекторів Вакуумні...
Детальніше...
Термосифонні безнапірні сезонні сонячні колектори
  Термосифонні безнапірні сезонні сонячні колектори Відрізняються...
Детальніше...
Геліосистеми (сонячні колектори)
Геліосистеми від компанії «Техноноватор» Геліоенергетика - один з видів...
Детальніше...
Класифікація геліосистем і типи сонячних колекторів
  Класифікація геліосистем і типи сонячних колекторів Всі геліосистеми...
Детальніше...

Замовити дзвінок