tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Сонячні батареїСонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками вчених, сонце щорічно дає енергії більше ніж у 5 разів більше ніж всі електростанції в світі.

Така енергія є екологічно чистою, не вимагає первинних джерел, таких як вугілля або газ. В даний час, коли ціни на енергоносії зростають майже щодня, все гостріше і гостріше піднімається питання про альтернативні джерела енергії. Завдяки сучасним технологіям стало можливим отримувати електроенергію просто і швидко. Одним з альтернативних джерел енергії є сонце, а застосувати її на практиці допоможуть, наприклад, сонячні батареї (фотомодулі).

СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

Сонячна батарея (СБ) - побутової термін, використовуваний в розмовній мові або ненауковою пресі. Зазвичай під терміном «сонячна батарея» мається на увазі кілька об'єднаних фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) - напівпровідникових пристроїв, прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм.

На відміну від сонячних колекторів, які виробляють нагрівання матеріалу - теплоносія, сонячна батарея виробляє безпосередньо електрику. Однак для виробництва електрики з сонячної енергії використовуються і сонячні колектори: зібрану теплову енергію можна використовувати і для вироблення електрики.

Ми пропонуємо Вашій увазі кілька видів сонячних батарей: Українського виробництва - завод Квазар, Китайського виробництва від одного з провідних світових виробників, Європейського виробництва. Більш детально з асортиментною лінійкою пропонованого обладнання ви можете ознайомитися в розділі прайс-листів.

Сонячні панелі на даху будинку

Говорячи про якість тих чи інших сонячних батарей не можна говорити про суттєві або принципових відмінностях у довговічності або продуктивності. При виборі монокристалічних сонячних батарей, перш за все, слід звертати увагу на заявлені характеристики і фактично видається потужність.


Грамотний підбір обладнання під необхідну продуктивність є найбільш важливим аспектом для будь-якого проекту. Наші фахівці готові по Вашому запиту розрахувати необхідну Вам систему, для цього Вам потрібно заповнити і відіслати заявку на розрахунок системи.

Форма запиту розрахунку сонячної батареї

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Прайс-лист на фотомодулі сонячних батарей
Прайс-лист на фотомодулі   Прайс-лист на фотомодулі сонячних батарей 7300,...
Детальніше...
Великий парк сонячних батарей на півдні Франції
На півдні Франції, в провінції Прованс, на схилах Альпійських гір розташований...
Детальніше...
Порошенко підписав закон про стимулювання альтернативної енергетики
Законом вводяться механізми стимулювання виробництва електроенергії з...
Детальніше...
«Зелений тариф» приватних сонячних електростанцій
Законодавство України зобов'язує енергопостачальні компанії викуповувати у...
Детальніше...

Замовити дзвінок