tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Схеми роботи сонячної електростанції

Наводимо кілька популярних схем роботи сонячних електростанцій зі споживачем. Це всього лише деякі приклади, тому можливі й інші схеми роботи. У кожному випадку складається індивідуальний проект, який здатний вирішити поставлене перед нами завдання.

Автономне забезпечення об'єкта (з акумуляторами)

Автономне забезпечення об'єкта (з акумуляторами)

Дана схема роботи сонячної електростанції відноситься до автономного типу сонячних фотоелектричних установок.Об'ект харчується тільки від сонячних батарей.

Сонячна батарея (з акумуляторами) і комутація з мережею

Сонячна батарея (з акумуляторами) і комутація з мережеюДана схема роботи сонячної електростанції відноситься до типу з'єднаних з мережею сонячних фотоелектричних установок. АВР дозволяє перемкнути живлення об'єкту за відсутності сонця і повному розряді акумуляторів на електромережу.

Ця ж схема може використовуватися і навпаки - сонячна батарея, як резервне джерело живлення. У цьому випадку АВР перемикає вас на акумуляторні батареї при втраті живлення від електромережі.

Сонячна батарея (з акумуляторами) і резервний дизель- (бензо-) генератор

Сонячна батарея (з акумуляторами) і резервний дизель- (бензо-) генератор

Дана схема роботи сонячної електростанції відноситься до типу резервних систем сонячних фотоелектричних установок. У разі відсутності сонця і розряді акумуляторних батарей відбувається автоматичний запуск резервного генератора з підзарядкою акумуляторної станції.

Сонячна батарея (без акумуляторів) і комутація з мережею

Сонячна батарея (без акумуляторів) і комутація з мережею

Дана схема роботи сонячної електростанції відноситься до типу з'єднаних з мережею сонячних фотоелектричних установок. Громадська електромережу використовується замість акумуляторних батарей - в неї йде вся вироблена електроенергія і з неї споживається. Ви платите тільки за різницю між виробленою і спожитою електроенергією.

Така схема роботи поки не дозволена в багатьох країнах і не актуальна в Україні для фізичних осіб. Запропонована схема актуальна для юридичних осіб - суб'єктів господарювання України. При отриманні ліцензії на право продавати електроенергію та оформлення «Зеленого тарифу» можна генерувати енергію в мережу.


Ми пропонуємо Вам повний цикл отпроектірованіе до запуску сонячних станцій. Це можуть бути як поодинокі сонячні батареї які Ви можете купити в Україні, такі як сонячні батареї Квазар для дачі, так і сонячні електростанції. Пропоноване устаткування екологічно безпечно і відповідає міжнародним стандартам якості. Виробники сонячних батарей - це компанії зі світовим ім'ям.

Фахівці нашої компанії надають всі необхідні консультації по роботі сонячних батарей, сонячних електростанцій і допоможуть Вам зробити оптимальний вибір.

Форма запиту розрахунку сонячної батареї

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...
Контактна інформація ПКП «Техноноватор»
Контактна інформація ПКП «Техноноватор» Наші телефони: 05354-52-417 095-895-88-89, 098-858-09-00...
Детальніше...