tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Типи сонячних батарей

Монокристалічні сонячні панелі

Монокристалічні сонячні панелі

Полікристалічні сонячні панелі

Полікристалічні сонячні панелі

Тонкоплівкові сонячні панелі

Тонкоплівкові сонячні панелі

 

Монокристалічні сонячні батареї

 Монокристалічні сонячні батареї

Монокристалічні срнячні батареї створені на основі монокристала кремнію, вирощеного з розплаву полікристалічного кремнію, розпиляного і відполірованого. Середня продуктивність таких батарей становить до 19% від встановленої потужності. Тобто встановивши систему номінальною потужністю 1 кВт, Ви фактично отримуєте на годину 190 ват електричної енергії.

Середня площа займана 1 кВт системою на базі монокристалічних панелей становить 7 м2. Область застосування найрізноманітніша, від міні котеджів і туристичних комплектів, закінчуючи мегаватного станціями.

Найчастіше застосовується в проектах з встановленою потужністю до 10 кВт. Традиційно монокристалічні модулі вставлені в алюмінієву рамку і закриті протиударним склом. Колір монокристалічних фото-елементів - темно-синій або чорний.

Полікристалічні сонячні батареї

Полікристалічні сонячні батареї

Полікристалічні СБ виробляються на основі полікристалічного кремнію, отриманого методом спрямованої кристалізації і розпиляного на пластини. Середня продуктивність таких батарей становить до 16% від встановленої потужності. Тобто встановивши систему номінальною потужністю 1 кВт, фактично отримуємо на годину 160 ват електричної енергії. Середня площа займана 1 кВт системою на базі полікристалічних панелей становить 8,3 м2. Основне застосування полікристалічних панелей це коли необхідні окремі елементи потужністю понад 200 ват.

Тонкоплівкові фотовольтажні модулі

Тонкоплівкові сонячні панеліТонкоплівкові фотовольтажні модулів (ThinFilmTechnology) є самими продуктивними сонячними батареями з доступних в Україні - їх ККД наближений до 25% показнику.

Виготовляються такі батареї за передовою американської технології всього на декількох заводах в світі. Основне призначення цих модулів це генерація енергії в промислових обсягах. За рахунок високого вольтажу і низького Ампераж ці модулі має сенс встановлювати на об'єктах де сумарна встановлена потужність повинна перевищувати 10 кВт. Фактична продуктивність 10 кВт системи в годину становить 2,5 кВт електричної енергії.

Головна перевага цих панелей - це вироблення енергії при розсіяному сонячному світлі і в похмуру погоду. Обмеженням є площа, яку вони займають - для порівняння 10 кВт встановленої потужності займе 183 м2.

Одна з переваг Тонкоплівкові фотовольтажних модулів в тому, що в той час, як в стандартних сонячних фотомодулів використовують величину струму, яка дорівнює 8 ампер і величину напруги 30 вольт, у пропонованих панелях використовується 3.6 ампера і 70 вольт відповідно.

Цей фактор впливає на те, що Тонкоплівкові фотовольтажні модулі нагріваються приблизно в 4 рази менше. Також панелі мають велику довговічність, у зв'язку з тим, що в панелі немає металевих частин.

Завдяки сучасній технології виробництва, і відсутності металевих частин пропоновані панелі важать в 2 рази менше, ніж стандартні фотомодулі.


Побудова сонячних станцій на базі Тонкоплівкових фотовольтажних модулів дозволяє досягти максимального ефекту при мінімальних інвестиціях. При порівнянні з моно- або полі- кристалічними модулями продуктивність станції побудованої на основі ThinFilmTechnology збільшується на 30% порівняно з монокристалічними панелями і на 50% в порівнянні з полікристалічний. Основна причина такої високої продуктивності ThinFilmTechnology криється в передової технології і технічних характеристиках.

Форма запиту розрахунку сонячної батареї

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...
Контактна інформація ПКП «Техноноватор»
Контактна інформація ПКП «Техноноватор» Наші телефони: 05354-52-417 095-895-88-89, 098-858-09-00...
Детальніше...