tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Енергія вітру невичерпна, повсюдно доступна і більш екологічна, що дозволяє говорити про подальше зростання попиту на вітрогенератори і в Україні. Енергію вітру відносять до поновлюваних джерел енергії і в останні роки вітроенергетика динамічно розвивається в усьому світі.

ВІТРОГЕНЕРАТОРИ

Вітрогенератори
Вітрогенератори
 

За даними світової статистики на початок 2011 року загальна встановлена потужність всіх вітрогенераторів на планеті склала 196,6 гігават, електроенергія вироблена всіма вітрогенераторами світу, склала 430 терават-годин (це 2,5% від загального обсягу виробленої електричної енергії в світі).

Багато країн за допомогою вітряних електростанцій виробляють значну частину сукупної виробленої енергії: Данія 20%, Португалія - 16%, Ірландія - 14%, вІспанія - 13%, Німеччина - 8%. На сьогоднішній день більше 85 країн світу поставили використання вітрогенераторів на комерційну основу.

Індустрія домашніх вітрогенераторів активно розвивається. Вже зараз за цілком помірні гроші можна придбати вітряну установку і на довгі роки забезпечити енергонезалежність свого заміського будинку. Зазвичай для забезпечення електроенергією невеликого будинку цілком достатньо установки номінальною потужністю 1 кВт при швидкості вітру 8 м / с. Якщо місцевість не вітряна, вітрогенератор можна доповнити сонячними батареями і при цьому одне іншому не заважає - джерела будуть чудово один одного доповнювати).

Вітрогенератори

Ми пропонуємо Вам забезпечити свій будинок або свій бізнес енергнезавісімостью і почуттям стабільності. Ми пропонуємо поглянути на покупку вітряка не з точки зору ціни і швидкості окупності Ваших інвестицій, а з точки зору комфорту, зручності та збереження всіх вигод які дає енергонезалежність.

Крім цього з урахуванням зростання цін на електроенергію - ціна, яку Ви платите, сьогодні за вітрогенератор стає вже завтра значно меншою. Купуючи вітрогенератор для будинку, Ви назавжди захищаєте себе від небезпеки залишитися без електрики в не самий відповідний момент.


Ми готові надати всі необхідні консультації по роботі і експлуатації вітрогенераторів в Україні і допоможемо Вам зробити оптимальний вибір за оптимальною ціною (див. Прайс-лист), для цього заповніть та надішліть, будь ласка, заявку на розрахунок вітряної установки.

Форма запиту розрахунку вітрогенератора

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...