tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Ми пропонуємо наочно переконатися в перевазі безкаркасного будівництва на конкретних прикладах і цифрах.

Переваги безкаркасних споруд
над аналогічними каркасними

Міф №1. Каркасний ангар може бути дешевше безкаркасного ангара

Каркасний ангар складається з металокаркасу і зовнішньої огорожі, виконуваного, як правило, з профнастилу товщиною 0,5 мм. Компанії, що пропонують будівництво каркасних ангарів, іноді хитрують і говорять про вартість своїх споруд в районі 700-900 грн. за 1 кв.м. Потрібно розуміти, що мова, в цьому випадку, йде тільки про каркасі ангара. Якщо до цієї ціни додати витрати на зовнішнє огородження (профнастил), фундамент, логістику та будівельно-монтажні роботи, то ціна істотно зросте і складе в середньому 1200-1400 грн. за 1 кв.м. При використанні бескаркасной технології будівництва:

  • немає потреби в облаштуванні потужних дорогих фундаментів;
  • в два-три рази знижується загальна металоемкость конструкції через відсутність каркаса;
  • немає необхідності у використанні важкої будівельної техніки;
  • кількість, задіяних на будівництві робітників, зменшується в 3-4 рази;
  • знижуються експлуатаційні витрати по гідроізоляції конструкції.

Використання технології безкаркасного будівництва дозволяє істотно знизити ціну 1 кв.м. Арочний ангар в середньому обходиться замовникові в 600-800 грн. (Залежно від виконання) - за 1 кв.м.

 

Міф №2. Для організації складів вигідніше використовувати каркасні ангари

Переваги безкаркасних арочних об'єктівВикористання прямостінних ангарів при організації складського господарства зручно тим, що така форма конструкції дозволяє повністю використовувати внутрішній простір. Проте, якщо врахувати різницю у вартості 1м 2каркасного і безкаркасного ангарів, то вийде, що економічно все-таки вигідніше будувати безкаркасні споруди. Доведемо це на прикладі.

Припустимо, нам потрібно складської обсяг 18x36x4 м. Розрахуємо вартість каркасного і безкаркасного ангарів, що задовольняють заданим параметрам. Будемо враховувати, що вартість 1 м 2 безкаркасного споруди - 700 грн., А каркасного - 1200 грн.

Як видно на малюнку, щоб «розмістити» необхідний складської обсяг, нам буде потрібно каркасний склад розміром 36 * 18 м або безкаркасний арочний ангар 36x20 м. Каркасний ангар обійдеться в 777 600 грн. (36x18x1200), а безкаркасний - 504 000 грн. (36x20x700). І це не враховуючи різницю у вартості фундаментів - адже у каркасніков більшу вагу, відповідно зросте і вартість фундаментів.

Таким чином, бескаркасное спорудження хоч і зажадало будівництва додаткових квадратних метрів, але все одно залишилося набагато дешевше. Виходить, що ангари, виконані за технологією безкаркасного будівництва, є найбільш вигідним варіантом, оскільки швидко окупаються.

Міф №3. Каркасні ангари міцніше і довговічніше безкаркасних

Наявність масивного металокаркасу, безумовно, збільшує міцність споруди. Але разом з тим зростає і витрата металу, а значить і вартість споруди. Крім того, наявність каркаса не вбереже від руйнування (падіння), якщо монтаж каркаса проведений до набору бетоном необхідного рівня міцності. Крім того, зовнішнє огородження (стіни, дах) проводиться з профнастилу товщиною 0,5 мм. Невелика товщина профнастилу (з метою зниження витрат) призводить до руйнування елементів зовнішнього огородження під впливом факторів зовнішнього середовища: снігу, вітру, сейсмічних коливань. Це тягне за собою щорічні витрати по відновленню частини зовнішнього огородження.

Безкаркасний ангар будується нашими фахівцями на місці з ГОСТівськоъ рулонної сталі товщиною 1,0-1,2 мм. Такі параметри дозволяють побудованим ангарам витримувати існуючі снігові і вітрові навантаження регіону будівництва. Крім того, оцинкована сталь дає можливість заощадити на антикорозійного обробці.

По міцності безкаркасні ангари дещо поступаються каркасним спорудам (через відсутність масивного каркаса), але повністю відповідають нормам регіону будівництва; термін використання і каркасних і безкаркасних споруд становить 50-70 років. Різниця лише в тому, що безкаркасні споруди не вимагають витрат з ремонту та обслуговування.

Міф №4. Каркасні ангари будуються швидше арочних ангарів

Переваги безкаркасних арочних об'єктівЗведення каркасного ангара починається з заливки глибоких фундаментів, необхідність в яких обумовлена ​​масивністю і ваговитістю самого каркаса. Бетон повинен набрати міцність. Це займає від 10-15 днів при сприятливих кліматичних умовах. При зведенні каркасних будинків фундаментні роботи є ключовими, так як ризик руйнування каркасного ангара пов'язаний, насамперед, з передчасним початком монтажу металоконструкцій, коли бетон ще не набрав необхідної міцності. Другий етап - монтаж каркаса ангара. Потім проводиться монтаж зовнішньої огорожі - покриття стін і покрівлі.

Будівництво безкаркасного ангара починається з монтажу арочної конструкції, а фундаментні роботи виконуються на завершальному етапі.

Кожен елемент безкаркасного ангара за своїм функціональним ознакою є одночасно несучої і огороджувальної конструкцією, що дозволяє істотно зменшити терміни виготовлення елементів ангара (1-3 дні) і терміни монтажу конструкції (3-5 днів). Крім того, фундамент при монтажі аркових ангарів грає швидше естетичну роль, робить вигляд ангара закінченим.

Тому будівництво безкаркасного ангара виконується приблизно в 1,5-2 рази швидше каркасного аналогу.

Підсумки

Відсутність витрат по зведенню фундаменту дає суттєву економію коштів, а використання технології безкаркасного будівництва в цілому дозволяє знизити ціну за 1м 2 ангара майже в півтора рази.

Крім того, технологія безкаркасного будівництва дозволяє виготовляти елементи споруди безпосередньо на будівельному майданчику, що виключає транспортні витрати.

Безкаркасне споруда - це 100% герметична металоконструкція, що дозволяє не тільки заощадити на кріпильних деталях, але і знизити експлуатаційні витрати з гідроізоляції конструкції, так як спосіб з'єднання деталей і відсутність технологічних отворів конструкції робить її водонепроникною.

Так як в якості матеріалу для зовнішнього огородження використовується високоякісна оцинкована сталь, відпадає необхідність у антикорозійного обробці споруди.

Ангари, побудовані з рулонної сталі, здатні витримувати снігові і вітрові навантаження, що відповідають нормам регіону будівництва, і не вимагають витрат по ремонту і подальшого обслуговування зовнішнього огородження.

Безкаркасне спорудження при цьому не поступається в міцності каркасному. Термін експлуатації в обох споруд однаковий. Сфера застосування не обмежується складами і сховищами, це може бути робочий цех, гараж, спортивний комплекс і навіть торговий центр. Розміри ангарів можуть бути будь-якої довжини із шириною прольоту до 24 м, висотою в конику до 12 м.

Будівництво безкаркасного ангара виробляється приблизно в 1,5-2 рази швидше каркасного аналога. Так як немає необхідності в зведенні потужного фундаменту, термін монтажу конструкції складає всього 2 тижні.


На нашому сайті Ви можете оформити заявку на розрахунок вартості передбачуваного будівництва, або ж просто зателефонуйте - і ми відповімо на всі Ваші запитання

Відправити заявку на попередній розрахунок

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...