tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Найпоширеніші питання
по безкаркасним спорудам

Яке призначення і область застосування безкаркасних ангарів?

Безкаркасні арочні будівлі та споруди мають найширший спектр застосування: складські та виробничі приміщення, майстерні, овочесховища, зерносховища, спортивні комплекси, автостоянки та гаражі, торгові павільйони, споруди військового призначення і т.д.

Чим безкаркасний ангар краще звичайного каркасного?

Переваги безкаркасного ангара в порівнянні з каркасним спорудою такі: висока швидкість будівництва споруди; низька собівартість; можливість будівництва у важкодоступних районах, відсутність з'єднувальних елементів в конструкції, що забезпечує її герметичність; простота монтажу конструкції, відсутність необхідності будувати ґрунтовні підвалини і т.д.

Які орієнтовні терміни будівництва безкаркасного ангара площею 1000 кв. метрів?

Будівництво безкаркасного ангара площею 1000 кв.м. займає близько 15 днів при підготовленому фундаменті, якщо будувати з нуля 25-30 днів.

На яку снігове навантаження розрахована бескаркасная конструкція? Який термін експлуатації даних споруд?

Бескаркасная конструкція розрахована на снігове навантаження до 200 кг/м2, яка відповідає п'ятому сніговому району. При цьому від снігового району, в якому ведеться будівництво, залежить максимально допустима ширина прольоту ангара: чим більше снігова навантаження - тим менше допустима ширина прольоту.

Також максимально допустима ширина прольоту ангара залежить від товщини листа металу. Наприклад, для третього снігового району (Україна), якому відповідає максимальна снігове навантаження в 180 кг/м2, максимально допустима ширина прольоту ангара становить 24 метри.

При застосуванні рулонного листа металу товщиною 1.5 мм допустима ширина прольоту збільшується на 4 метри за кожним із снігових районів. Бескаркасная конструкція, вироблена на нашому обладнанні, витримує вітрове навантаження до 480 км / год. Мінімальний термін експлуатації безкаркасних ангарів становить 30 років, фактично ангари експлуатуються набагато більш тривалий час.

Яка максимально можлива ширина бескаркасной арочної конструкції, виробленої на вашому обладнанні?

Максимальна можлива ширина бескаркасной арочної конструкції залежить від снігового району, де відбувається будівництво, і від застосовуваного металу. Максимально можлива ширина прольоту наших ангарів - 24 метри.

Які є варіанти утеплення безкаркасного ангара?

Виготовляють бескаркасную арочну конструкцію двома способами: або роблять двошарову конструкцію з утеплювачем посередині, або зсередини до одношарової конструкції утеплювач напилюють або «підшивають».

Чи можливо використовувати у Вашому обладнанні метал з полімерним покриттям?

В нашому обладнанні може використовуватися як оцинкований метал, так і метал з полімерним покриттям. Однак потрібно покриття хорошої якості, на низькоякісному металі, після його гнучкі, можуть з'явитися сколи та потертості. Добре зарекомендував себе метал з наступним полімерним покриттям: пурал, пластизол, поліест.

Яке мінімальне і максимальне співвідношення висоти і ширини безкаркасного ангара?

Мінімальна висота безкаркасного ангара становить 0,35 від ширини ангара, максимальна висота - половину від ширини. Заниження висоти конструкції дає деяку економію по металу, але заниження висоти до значень, менших 0.35 від ширини ангара, неприпустимо.

Які існують ГОСТи, ТУ, типові проекти, в яких можна знайти дані по несучої здатності безкаркасних споруд?

Технічні умови на безкаркасні арочні споруди із сталевих гнутих профілів ТУ 5283-001-82913322-2009. Кілька типових проектних рішень безкаркасних ангарів ми надаємо Покупцям.

Чому будівництво безкаркасного ангара оптимальний варіант?

Безкаркасний ангар із сталевого оцинкованого листа є одним із самих надійних архітектурних споруд, має властивості монолітного будівлі, пожаростойкий і міцний як сталь. Арочний безкаркасний ангар має підвищену сейсмоустойчивостью до 9 балів, витримує високі вітрові навантаження до 150 км / год і снігові навантаження до 200 кг / м ?. Термін експлуатації ангара становить 50-70лет. Унікальність конструкції безкаркасного споруди дозволяє побудувати складське приміщення з великою корисною площею, так як самонесучі металеві арки перекривають прольоти до 24 м шириною без будь-яких проміжних колон або балок.

По закінченню будівництва ангар не вимагає оздоблювальних робіт, має чисті та естетичні поверхні, зручний і універсальний у використанні. Арочний ангар може бути утеплений пінополіуретаном, який має нізкуютеплопроводность, герметичність, хорошу шумоізоляцію і зчеплення з будь-якою поверхнею. Або утеплення проводиться мінеральною ватою товщиною 100 мм.

Чим вигідно відрізняється будівництво складу безкаркасного типу?

Головною перевагою технології будівництва безкаркасних ангарів є швидкість і мобільність будівництва при мінімальних фінансових вкладеннях. Будівництво складу площею 1000 м? займає близько 30 днів. Сучасна технологія безкаркасного будівництва надає можливість побудувати склад в мінімальні терміни і практично на будь-якій поверхні, при цьому мала вага конструкції не вимагає заливки глибокого дорогого фундаменту, що істотно впливає на вартість і швидкість роботи. По витраті металу і термінами будівництва безкаркасні ангари значно економніше, ніж їх аналоги з металевих конструкцій каркасного типу.


На нашому сайті Ви можете оформити заявку на розрахунок вартості передбачуваного будівництва, або ж просто зателефонуйте - і ми відповімо на всі Ваші запитання

Відправити заявку на попередній розрахунок

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...