tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Особливий інтерес представляє якісний і надійний фундамент - основа будь-якої будови. В першу чергу, це гарантія надійності і безпеки.

Фундаменти для безкаркасних споруд

При зведенні безкаркасного ангара немає необхідності ставити потужний фундамент. Це пояснюється незначною вагою конструкції. Даний факт знижує рівень витрат часу на зведення та обсяги вкладених коштів, а так само спрощує процес будівництва. Відповідних фундаментів для будівель такого роду існує декілька: стовпчастий, стрічковий, на гвинтових палях, на колонах і т д., Вибирати відповідний потрібно, грунтуючись на наступних параметрах: місце будівництва, відведений час та побажання замовника.

Взагалі технологія безкаркасних арочних ангарів легко дозволяє використовувати в якості фундаментів будь-які конструкції: від цегляних стін до сталевих елементів.

Стрічкові фундаменти

На ринку будівництва безкаркасних арочних споруд самим затребуваним є фундамент типу стрічковий.

Конструкція стрічкового фундаменту для безкаркасних споруд

Даний вид фундаменту використовують при будівництві різних будинків, включаючи приміщення з цокольним поверхами, важкими стінами, підвалами і т.п. стрічковий фундамент прокладається під капітальними зовнішніми і внутрішніми стінами суцільною лінією.

Конструкція стрічкового фундаменту для безкаркасних споруд

Щоб встановити стрічковий фундамент спочатку необхідно вирити котлован, всередині якого потрібно розмістити лінію фундаменту. По даній лінії встановлюється опалубка. Після того, як опалубку змонтували, зміцнюючу металеву арматуру поміщають всередину, після чого заливають бетоном.

Фундаменти стовбурового типу

Конструкція стовпчастого фундаменту для безкаркасних споруд

Фундаменти стовбурового типу надають можливість значної економії матеріалу. Спочатку відбувається процес розбивки плану будови, після чого бурять або викопують свердловини, діаметр яких 250 - 450 мм, а глибина 500 - 750 мм. І так кожні 1.5 - 2,5 м. По всьому периметру. На кінцевому етапі заливають бетон і встановлюють заставні.

Конструкція стовпчастого фундаменту для безкаркасних споруд

Фундаменти для грунтів з підвищеною вологістю

Глинисті, торф'яні і піщані ґрунти з підвищеною вологістю - це проблемні, складні грунти. Проектування і влаштування фундаментів із стандартних фундаментних блоків і монолітних фундаментів на цих грунтах несе в собі велику небезпеку. Торф'яні і піщані ґрунти не витримують навантаження будов з такими фундаментами, а на глинистих ґрунтах при мінусових температурах їх починає рвати.

Конструкція фундаменту безкаркасних споруд для вологих ґрунтів

У таких випадках ми и пропонуємо будівництво ангара на фундаменті з гвинтових металевих паль довжиною 2-6 метрів і кроком установки через 2-4 метри, при цьому відсутні бетонні роботи і фундамент встановлюється за 2-3 дні. Застосування гвинтових паль для установки фундаментів на складних грунтах стало найбільш надійним і економічно вигідним рішенням.

Залежно від геології (земля, склад грунтів), снігового і вітрового навантаження в проект закладається різну відстань між палями фундаменту.


На нашому сайті Ви можете оформити заявку на розрахунок вартості передбачуваного будівництва, або ж просто зателефонуйте - і ми відповімо на всі Ваші запитання

Відправити заявку на попередній розрахунок

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...