tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Способи утеплення
безкаркасних споруд

Щоб утеплити безкаркасну споруду є два способи. Перший: з внутрішньої сторони кріпиться або напилюється утеплювач, а із зовнішнього боку одношарова металева бескаркасная конструкція.

утеплення безкаркасних споруд утеплення безкаркасних споруд

Другий метод полягає в наступному: між верхнім і нижнім шарами знаходиться утеплює матеріал.

Утепление бескаркасных арочных сооружений Утепление бескаркасных арочных сооружений

Основним пріоритетом для вибору методу утепління є призначення і характер використання будівлі. Близько половини загальних втрат тепла складають втрати через зовнішні стіни і більш ефективним методом зниження рівня втрат тепла, а надалі і витрат на опалення, вважається утеплення теплоізоляційним виробами зовнішніх стін, які володіють опором теплопровідності в десятки разів вище, ніж матеріали, які традиційно використовують в процесі будівництва (бетон, цегла).

Це дозволить запобігти промерзання несучих стін будівлі, що дає можливість продовжити термін експлуатації. Крім того, за відсутності температурних коливань значно знижується рівень проникнення шуму, створюється більш комфортний мікроклімат в приміщенні.

Виробництво скляної вати ґрунтується на використанні вторсировини, а саме - соди, піску, скла, вапняку. Скловата це ізоляційний волокнистий матеріал. Основою хорошою ізоляційної здатності є статистичний повітря, який закритий волокнами. Рівень теплопровідності скловати досить низький. Відкрита конструкція дозволяє скловаті максимально поглинати звук. Властивості скловати дозволяють витримувати процес старіння, деформації, а так само зберігає теплоізоляційні властивості протягом багатьох років.

Порівняння ізоляційних матеріалів

 Порівняння ізоляційних матеріалів

Якщо покрити внутрішню поверхню безкаркасного ангара пензлем або пінополіуританом, то приміщення буде забезпечено гідроізоляцією і пароізоляцією, що дозволить знизити витрати на використання додаткових матеріалів для ізоляції. Матеріал застосовується на поверхні. Його наносять під тиском в рідкому вигляді.

Протягом 5-10 см пенополіурентан вспінюється і твердне, у формі внутрішньої поверхні ангара, не залишаючи при цьому щілин і пустот. Шар теплоізоляції досить легкий, що не дозволяє навантажувати конструкцію. Це не заважає мати достатню твердість і високим рівнем зчеплення з поверхнею, крім того, пінополіуретан зміцнює конструкцію зданий, утворюючи при цьому двошаровий моноліт.

Мінеральна вата є цінним матеріалом з причини властивостей її структури, а саме розташування волокон в будь-якому напрямку і під яким кутом відносно один одного. При такому розташуванні волокна щільно сплітаються між собою, забезпечуючи тим самим високу щільність виробів і максимально можливу опірність будь-яким механічним впливам. З цієї причини з роками теплоізоляційні плити не деформуються, товщина теплоізоляційного шару не зменшується і матеріал не ущільнюється. Період експлуатації не впливає на високий рівень теплозахисних характеристик матеріалу. Крім того, структура волокон мінеральної вати знижує рівень шуму в приміщенні.

Утеплення мінеральною ватою безкаркасних арочних об'єктів

Обидва методи хороші, мають гарну теплопровідність. Безкаркасні ангари, за рахунок того, що мають герметичні з'єднання без болтів, саморізів або іншого іншого кріплення, більш вологостійкі і теплостойки, хороше утеплення безкаркасного ангара, дозволяє заощадити в подальшій експлуатації на опаленні, прибирання даху, тому дах безкаркасного ангара має напівкруглу форму, сніг сам спадає, для дбайливої експлуатації рекомендується залишити проліт 2 м навколо периметра ангара для прибирання снігу під час сильного снігопаду.


На нашому сайті Ви можете оформити заявку на розрахунок вартості передбачуваного будівництва, або ж просто зателефонуйте - і ми відповімо на всі Ваші запитання

Відправити заявку на попередній розрахунок

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...