tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Типи безкаркасних арочних споруд

Безкаркасний арочний ангар серії Q

Бескаркасные арочные сооружения типа QБезкаркасні арочні ангари серії Q відрізняє максимальна ширина будівлі. Її значення може залежати від експлуатаційних потреб замовника, кліматичних умов місцевості установки арочного ангара, і може становити від 6 до 24 метрів. Висота арочної конструкції безкаркасного ангара, як правило, варіюється від 3 до 12 метрів і безпосередньо залежить від ширини безкаркасного ангара. Довжина арочних ангарів не обмежена.

Своїм клієнтам ми гарантуємо, що наші безкаркасні арочні ангари відповідають прийнятим нормам сейсмічної, снігового і вітрового навантаження. Вони герметичні і повністю захищені від попадання снігу і дощу всередину ангара. Технологія будівництва безкаркасних ангарів дозволяє збирати арочний ангар без використання метизів, тому виробництво і монтаж арочного ангара відбуваються в найкоротші терміни. Для будівництва безкаркасного ангара в якості фундаменту можна використовувати легкі фундаменти, що дозволяє значно знизити витрати на будівництво ангара. Холодний безкаркасний арочний ангар, на розсуд клієнта, може бути утеплений. Ми пропонуємо утеплення безкаркасних ангарів за спеціальною технологією, яка дозволяє експлуатувати ангари в будь-яких регіонах України.

Безкаркасний арочний ангар серії R

Бескаркасные арочные сооружения типа RПеревагою безкаркасних арочних ангарів серії R є те, що їх конструкція дозволяє мати будь-яку висоту ангара. Висота безкаркасного арочного ангара обмежена лише його підставою, яким може служити як уже існуючу будівлю, так і стовпчастий фундамент з будь заввишки. По суті це звичайний арочний ангар серії Q, тільки розташований на висоті.

Така конструкція безкаркасного ангара може замінити дах будівлі і служити в якості покрівлі. Висота самої арочної конструкції безкаркасного ангара така ж, як у всіх арочних ангарів виконаних на основі безкаркасних технології. Допустима ширина безкаркасного арочного ангара серії R може становити від 6 до 24 метрів. Довжина безкаркасних арочних ангарів серії R обмежена лише периметром будівлі підстави. Безкаркасні ангари герметичні і абсолютно захищені від попадання опадів всередину арочного ангара. На розсуд клієнта холодний безкаркасний ангар може бути утеплений. Ми утеплюємо безкаркасні ангари за спеціальною технологією утеплення арочних ангарів.

Безкаркасний арочний ангар серії G

Бескаркасные арочные сооружения типа GБезкаркасні арочні ангари серії G використовують для навісів і в якості прибудов до будівель. Перевагою безкаркасних арочних ангарів серії G є те, що для таких безкаркасних укриттів не потрібно зведення дорогих фундаментів, не потрібні масивні опорні конструкції: балки, ферми, внутрішні колони. Такий безкаркасний ангар можна дуже швидко побудувати і ввести в експлуатацію, при мінімальних витратах.

Використання безкаркасних арочних панелей значно знижує вагу конструкції навісу і скорочує кількість опорних стовпів навісу, що дозволяє більш ефективно використовувати внутрішню площу. Таким, чином істотно знижується загальна вартість навісу.

Безкаркасний арочний ангар серії T

Бескаркасные арочные сооружения типа TБезкаркасні арочні ангари серії T використовується як полусводчатой ​​даху, або як прибудовах до будівлі. Ширина такого арочного ангара може бути від 6 до 24 метрів. Її значення залежить від потреби замовника, і умов експлуатації безкаркасного ангара. Висота арочної конструкції безкаркасного ангара може становити від 3 до 12 метрів. Довжина безкаркасних арочних ангарів не обмежена. Боковим прямою підставою для арочного ангара серії T може служити вже готова стіна будівлі, причому немає необхідності її переробляти або модифікувати для монтажу безкаркасного ангара.

В якості фундаменту можна використовувати дрібно заглибленні фундаменти, або залізобетонні палі. Скатний бічна сторона може бути як приземлена, так і піднята на будь-яку висоту, наприклад коли є необхідність створити торгові ряди, або навіс для парковки.

Типи ангарів за їх призначенням

Склади, складські комплекси

Склади, складські комплекси

Гаражі, ангари, бокси

Гаражі, ангари, бокси

Ринки криті, торгові площі

Ринки криті, торгові площі

Спортивні споруди

Спортивні споруди

Виробничі приміщення

Виробничі приміщення

Адміністративні будівлі

Адміністративні будівлі

Сільськогосподарські споруди

сільськогосподарські споруди

Мансардні поверхи

мансардні поверхи

Своїм клієнтам ми гарантуємо, що наші безкаркасні арочні ангари відповідають прийнятим нормам сейсмічної, снігового і вітрового навантаження. Вони герметичні і повністю захищені від попадання снігу і дощу всередину арочного ангара.

На нашому сайті Ви можете оформити заявку на розрахунок вартості передбачуваного будівництва, або ж просто зателефонуйте - і ми відповімо на всі Ваші запитання

Відправити заявку на попередній розрахунок

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...