tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Характеристики безкаркасних ангарів

Характеристики безкаркасних ангарівБезкаркасні ангари представляють собою арочні будівлі, яким не потрібні ферми, балки, кріпильні деталі та інше Спосіб з'єднання секцій робить конструкцію водонепроникною - ні технологічних отворів під болти, шурупи і т.п. Незначна вага конструкції дозволяє обходитися без фундаменту глибокого закладення, що дозволяє будувати ангар практично на будь-якому ґрунті.

В якості вихідних матеріалів використовується рулонна сталь (оцинкована або оцинкована з полімерним покриттям), товщиною 0,8-1,5 мм. З отриманого на обладнанні профілю монтуються арочні споруди будь-яких розмірів. Радіус і ширина арки - регульовані, до 24 м. В ширину і до 12 м. У висоту, без проміжних опор, балок, ферм.

Гарантійний термін експлуатації будівлі не менше 50 років. Економічні безкаркасні ангари витрачають менше металу, ніж при будівництві аналогічних будівель каркасного типу. При цьому економія досягається при зведенні фундаменту, тому безкаркасні ангари мають меншу вагу, ніж каркасні споруди.

Так як елементи конструкції безкаркасного ангара - дуги з оцинкованої сталі виготовляються і збираються безпосередньо на місці монтажу, терміни будівництва безкаркасного ангара в 7-10 разів швидше, ніж при будівництві каркасних ангарів. Наприклад, менше ніж за один місяць, реально побудувати ангар площею 1000 кв. м. (20м х 50м).

Швидкомонтований безкаркасний арочний ангар - це універсальний тип будівлі, який використовується як склад, зерносховище, овочесховище, гараж, термінал і т.д.

Ширина до 24 метрів і висота до 12 метрів дозволяють використовувати його також у складі спортивного, виставкового або торгівельного комплексу або як укриття для великогабаритної техніки. Сучасна технологія надає можливість в короткі терміни виготовити та змонтувати крите арочне спорудження великої площі. Виготовлення ангара здійснюється на місці установки споруди. Тривалість зведення споруди площею 1000м2 - місяць.

Мала вага конструкції дозволяє обійтися без потужного дорогого фундаменту, що істотно прискорює роботу. Фальцеві з'єднання секцій роблять його герметичним, за рахунок цього сніжаютя витрати на обігрів приміщення. Бистровозводімий ангар сейсмоустойчів, витримує високі вітрові та снігові навантаження. По закінченню будівництва не потрібні оздоблювальні роботи, а також ремонтні роботи раз на три роки. За рахунок всього цього вартість ангара значно нижче в порівнянні з іншими технологіями будівництва будівель.

Технічні характеристики швидкомонтованих безкаркасних арочних ангарів:

Ширина

от 6 до 24 метрів

Висота

от 2,5 до 12 метрів

Довжина

от 5 метрів

Ступінь вогнестійкості

II, V

Снігове навантаження

до 480 кг/м²

Швидкісний напору вітру

до 200 км/год

Сейсмічність

9 баллів

Характеристики бескаркасных арочных ангаров

Разом з будівництвом безкаркасного ангару ви отримуєте наступні переваги:

  • Надійність. Збудована будівля прослужить вам довго: воно має властивості монолітного споруди, пожаростойкое і міцне, як сталь.
  • Швидкість монтажу. Бригада побудує ангар в мінімальні терміни.
  • Економія коштів за рахунок легкого фундаменту, низькою металоємності, отсутствіятяжелой техніки при монтажі.
  • Оригінальність архітектурного рішення. Це дозволяє будувати споруди з великою корисною площею, з чистими і естетичними зовнішніми і внутрішніми поверхнями, зручні при експлуатації, універсальні.
  • Повна герметичність конструкції. При будівництві швидкомонтованих безкаркасних арочних будівель виключено використання болтів, гайок, ущільнювачів (металеві профілі з'єднуються між собою електричної закаточной машинкою). У результаті виходить ідеальна герметична конструкція.
  • Зниження витрат на фундаменти. Основа металоконструкції - арочні елементи, що виконують одночасно несучу і огороджувальну функцію. Легка вага елементів знижує вагу металоконструкції вцілому, не вимагає зведення потужних фундаментів і дозволяє будувати безкаркасний ангар практично на будь-якому ґрунті, що скорочує не тільки терміни будівництва, а й витрати на нього.
  • Максимальне використання корисної площі будівлі. Самонесучі арки перекривають прольоти до 24 метрів шириною без будь-яких проміжних колон, балок або ферм.
  • Тепле будівлю. Конструкція може бути утеплена пінополіуретаном - низька теплопровідність, герметичність, гарна шумоізоляція, зчеплення з будь-якою поверхнею, або мінеральної ватойтолщіной 100мм.
  • Термін служби ангара: 50 - 70 років.

На нашому сайті Ви можете оформити заявку на розрахунок вартості передбачуваного будівництва, або ж просто зателефонуйте - і ми відповімо на всі Ваші запитання

Відправити заявку на попередній розрахунок

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...