tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Електропостачання і освітлення ангарів

Виробниче, комерційне та складське освітлення - система, до якої пред'являється особливі вимоги. Воно повинно бути безпечним на кожній дільниці, і забезпечити оптимальний баланс функціональності і вартості - щоб внутрішнє і зовнішнє електроосвітлення не обходилось замовнику надмірно дорого, і повністю виконувала свої «завдання». Вирішити проблему допоможуть сучасні LED-системи, які ми встановлюємо в процесі будівництва ангара.

Електропостачання і освітлення ангарів

Електропостачання і освітлення ангарів

Світлодіодне освітлення для складів і ангарів - ефективне і розсудливе рішення. Для всіх робіт всередині закритих конструкцій необхідно повноцінне освітлення: прожектори підвищеної яскравості забезпечують його на 100%.

Монтаж систем електропостачання та електроосвітлення наші фахівці проводять до кріплень на стелях, точно розраховуючи місця підвісу і навантаження, за допомогою тросових систем. Грамотно обраний спосіб освітлення, забезпечить замовнику можливість спокійно, безпечно і комфортно працювати в приміщеннях - в незалежності від часу доби.

Монтаж електроосвітлення - одна з наших послуг, при цьому установка системи електрообладнання, проводиться в процесі будівництва самого ангара, що здешевлює накладні витрати, як на окремий монтаж, і відповідно - кінцеву вартість системи електроосвітлення для замовника. Крім цього, ми пропонуємо тільки перевірені власним досвідом комплектуючі, які використовуються нами в фотоелектричних системах.

Електропостачання і освітлення ангарів

Електропостачання і освітлення ангарів

Освітлення ангарів за допомогою LED-систем, переваги та особливості

Сучасні світлодіоди:

  • практичні і здатні прослужити досить довгий термін - до 50 тисяч годин безперервної експлуатації;
  • енергоефективні: одне з їхніх основних переваг - низький рівень споживання електрики;
  • пило-та вологозахищені (зазвичай відповідають стандартам IP65-66) і їх можна використовувати в приміщеннях з хімічно агресивними середовищами і на відкритих майданчиках;
  • характеризуються високим рівнем світловіддачі - вони яскраві, при цьому очі присутніх в приміщеннях людей не втомлюються;
  • екологічні - при їх виготовленні не використовують токсичні склади, ртуть, інші небезпечні речовини;
  • відсутність нагріву ламп і інфрачервоного / ультрафіолетового випромінювання.
  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0