tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Новини, статті та корисна інформація
від компанії ПКП «Техноноватор»

Україна розвиває конкурентоспроможний ринок відновлюваних джерел енергії

16 травня 2016 року у Комітеті ВРУ з питань ПЕК за участю Голови Держенергоефективності відбувся круглий стіл "Стан виконання Національного плану дій з відновлювальної енергетики на період до 2020 року: парламентський контроль". У фокусі дискусії - бар’єри та необхідні подальші кроки для розвитку "зеленої" енергетики в країні.

Детальніше...

Переглядів: 641

Енергоефективність та відновлювана енергетика мають бути стрижнем розвитку економіки України

26 травня у рамках Енергетичного конгресу за участі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука відбулася дискусія "Енергоефективність. Energy Loop. Законотворчість". Понад 100 представників політикуму, влади, міжнародних експертів та громадськості обговорювали питання енергоефективності як необхідної складової енергетичної стратегії України.

Детальніше...

Переглядів: 621

Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва

Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на революційне, самонесучі арочне спорудження зі сталі. Оскільки цей новий будівельний продукт являв собою виріб у вигляді найсильнішою форми - типовий арки - не тільки у своїй формі, але також і в своєму перерізі - це споруда могла витримувати великі навантаження навіть без єдиної внутрішньої опори!

Детальніше про історії безкаркасного будівництва

Переглядів: 13701

«Зелений тариф» приватних сонячних електростанцій

«Зелений тариф» приватних сонячних електростанційЗаконодавство України зобов'язує енергопостачальні компанії викуповувати у домогосподарств за «зеленим» тарифом надлишкову електроенергію, вироблену даховими або фасадними сонячними електростанціями потужністю до 30 кВт

Детальніше про «зелений тариф» для приватних електростанцій

Переглядів: 883

Підписано постанову КМУ про компенсацію 70% від витрат на енергозбереження

 Підписано постанову КМУ про компенсацію 70% від витрат на енергозбереженняУряд прийняв Постанову № 614 (від 12.08.2015), згідно з яким малозабезпечені сім'ї (які оформили субсидії) отримали можливість приєднатися до державної програми енергозбереження

Детальніше про компенсацію на енергозбереження

Переглядів: 616

Уряд Саудівської Аравії прийняв рішення розвивати сонячну енергетику

Уряд Саудівської Аравії прийняв рішення розвивати сонячну енергетикуУряд Саудівської Аравії планує побудувати значну кількість сонячних електростанцій у пустелі. У перебігу найближчих 10 років країна має намір запустити потужностей сонячної енергетики на 1 терраватт.

Детальніше про розвиток сонячної енергетики в Сахарі

Переглядів: 617

Великий парк вітрогенераторів в штаті Техас

Великий парк вітрогенераторів в ТехасіОдин з найбільших вітропарків у світі знаходиться на заході Техасу, займаючи площу понад 400 квадратних кілометрів і нараховуючи 2,358 вітряків (станом на кінець 2012 року).

Детальніше про парк вітрогенераторів в Техасі

Переглядів: 1046