tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

«Зелений тариф» приватних сонячних електростанцій

«Зелений тариф» приватних сонячних електростанцій

Законодавство України зобов'язує енергопостачальні компанії викуповувати у домогосподарств за «зеленим» тарифом надлишкову електроенергію, вироблену даховими або фасадними сонячними електростанціями потужністю до 30 кВт. При цьому власникам домогосподарств не потрібно отримувати ліцензію виробника електроенергії і виконувати вимогу про місцевої складової. Також ви можете завантажити більш детальний юридичний аналіз особливостей підключення приватних домогосподарств за «зеленим» тарифом.

Відносини між побутовим споживачем електричної енергії та енергопостачальником, що здійснює поставки електричної енергії за регульованим тарифом на території виробництва ліцензійної діяльності, пов'язані з купівлею-продажем електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання, регулюються нормами Закону України «Про електроенергетику» та Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики № 170 від 27.02.2014 року (далі - Порядок).

Статтею 15 Закону України «Про електроенергетику» встановлено, що «електрична енергія, вироблена з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, набувається енергопостачальниками, що здійснюють постачання електричної енергії за регульованим тарифом на території виробництва ліцензійної діяльності, за« зеленим »тарифом в обсязі, що перевищує місячне споживання електроенергії такими приватними домогосподарствами. Виробництво електроенергії з енергії сонячного випромінювання приватними домогосподарствами здійснюється без відповідної ліцензії.

Рентехно, як компанія з величезним досвідом в області сонячної енерегтікі, не могла оминути своєю увагу динамічно розвивається сегмент приватних клієнтів. Ми активно займаємося будівництвом сонячних електростанцій для приватних осіб, які використовують такі системи для продажу електроенергії за "зеленим" тарифом так і для організації резервного електроопітанія свого будинку. У нашому портфелі є будь-які типи сонячних електростанцій для приватних домогосподарств, ознайомитися з якими ви можете, перейшовши за цим посиланням.

Для підключення установки з виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання та укладення Договору купівлі-продажу електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання генеруючими установками приватного домогосподарства, Споживач повинен звернутися до відповідного районного підрозділ енергопостачальника із заявою, додавши до нього наступні документи:

  • однолінійну схему підключення генеруючої установки приватного домогосподарства з використанням мережевого інвертора (у двох примірниках);
  • копію технічної документації на комплектуючі та електричне обладнання генеруючої установки;
  • виписку з банківської установи про відкриття поточного розрахункового рахунку (видана не карткового) для проведення безготівкових розрахунків;
  • копію паспорта;
  • копію довідки податкового органу про включення власника до державного реєстру фізичних осіб (присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО);
  • копію договору про користування електричною енергією.

Схема підключення до «зеленим тарифом» приватних сонячних електростанцій

Як отримати зелений тариф для приватної сонячної електростанції?

Ключові зміни щодо "зеленого" тарифу для приватних сонячних електростанцій в Україні з 2015 року

  1. Максимальна потужність приватних сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим» тарифом збільшена до 30 кВт.
  2. Скасоване як обов'язкова вимога про «місцевої складової».
  3. «Зелений» тариф буде прив'язаний до курсу валют EUR / UAH.
  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...