tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на революційне, самонесучі арочне спорудження зі сталі. Оскільки цей новий будівельний продукт являв собою виріб у вигляді найсильнішою форми - типовий арки - не тільки у своїй формі, але також і в своєму перерізі - це споруда могла витримувати великі навантаження навіть без єдиної внутрішньої опори!

Пітеру Педерсеном сподобалася ця ідея - арочного споруди, собівартість якого істотно нижче і час установки якого також дуже невелика, ніж у схожих типових споруд. Насамперед, він припустив, що потенційно це самонесучі арочне споруда буде відповідати найвищим вимогам для військових сталевих споруд.

У 1950, Сер Пітер Педерсен, його син, Пітер С. Педерсен молодший і Едвард Мартін заснували виробничу компанію в Чикаго, щоб почати виробляти цей новий продукт - сталеве будівлю як "Дивовижне Спорудження" ("Wonder Building").

Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва

Протягом перших років становлення бізнесу WB, більшість збуту було зосереджено на сільськогосподарських спорудах, включаючи МТС, сховища зерна, картоплі та овочів, і обори. WB постійно розвивалося і були розроблені нові види продукту. До 1958, приблизно 60% збуту припадало на індустріальний і комерційний ринок. Індустріальний і комерційний сектор були представлені такими будівлями, як: склади, виробничі цехи, льодові катки, універсами та інші торгові точки, ресторани, миття автомобілів, церкви, і Зали Американського Легіону.

В даний час спорудження Wonder Building продовжують бути одним з найефективніших способів укриття і поширився по всьому 7 континентах. Праводобладателем WB є компанія American Shelter Technologies.

У 1970 р.р. компанія Knudson продовжила розвиток технології самонесущей арки. Був запропонований цілий ряд оригінальних запатентованих інженерних рішень, що в кінцевому підсумку, призвело до створення мобільної установки, на платформі якої були розміщені дві лінії: панелеформірованія та згинання методом гофрування. Таким чином, стало можливим виготовлення негабаритних арок на всю довжину безпосередньо на будмайданчику. Мобільна установка отримала назву K-Span. З'єднання арок між собою відбувалося за допомогою закачування спеціальних фальцевих швів за допомогою електричної закаточной машинки.

На початку 1980 р.р. компанія MIC Industries викупила у Knudson всі патенти і право на виготовлення установок K-Span. В даний час MIC Industries є єдиним і виключним власником наступних товарних знаків: Ultimate Building Machine® (UBM®), Automatic Building Machine® (ABM®), K-Span®, Super-Span®, Super K-Span®.

Безкаркасне Арочне Будівництво по раніше є одним з найефективніших способів швидкого будівництва і не втратило свою актуальність, не дивлячись на свою майже 60-річну історію розвитку.

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Каркасні і безкаркасні ангари - переваги і недоліки
На ринку будівництва ангарів для зберігання зерна і плодоовочевих культур...
Детальніше...
Безкаркасні споруди в якості сільскогосподарських сховищ та складів
Безкаркасні споруди в якостісховищ та складів Важливим етапом ведення успішного...
Детальніше...
Системи вентиляції ангарів
  Системи вентиляції в ангарах,складах, сховищах Наступним завданням, після...
Детальніше...
Бескаркасная технологія в дизайні приватного котеджу
Безкаркасні технології отримали настільки великий розвиток в США, що їх повсюдно...
Детальніше...
Безкаркасні ангари для техніки та зернових: 12х30 м, с. Галущина Гребля, Полтавська обл
  Безкаркасні ангари для техніки та зернових: 12х30 м, с. Галущина Гребля,...
Детальніше...
Безкаркасний ангар 12х30м для зберігання зернових, с.Михайлівське, Полтавська обл
  Безкаркасний ангар 12х30м для зберігання зернових, с.Михайлівське, Полтавська...
Детальніше...

Замовити дзвінок