tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

frameless 02 1На ринку будівництва ангарів для зберігання зерна і плодоовочевих культур склалася серйозна конкуренція між конструкціями із застосуванням металевого каркаса і безкаркасними споруди арочного типу. Розглянемо переваги і недоліки кожного типу.

Каркасний ангар можна побудувати будь-якої форми без обмежень, що дає йому велику перевагу.

Однак, треба враховувати, що корозія металу починається в місцях скупчення вологи, тобто на з'єднаннях листів заліза з каркасом, отже рано чи пізно ангар вимагатиме часткового ремонту. Це не так просто, адже каркас є несучим і замінити його частина досить проблематично.

У ході каркасного будівництва сендвіч-панелі є основним матеріалом для зведення огороджувальних конструкцій. І це є не найкращим рішенням, оскільки при регулярній обробці будови порушується герметичність стиків панелей, які, в свою чергу, розшаровуючись, сприяють цвілеві-грибкового зараження приміщення. Це також погіршує теплоізоляційні властивості панелей.

Крім того, дані конструкції мають низький ступінь удароміцності, що знову ж несприятливо впливає на герметичність споруди і вимагає заміни пошкодженої панелі.

Сендвіч-профіль кріпиться до металокаркасу, після чого в нього вставляється утеплювач з мінеральної вати, поверх якого кріпиться гідроветрозащітная мембрана, а зовні вся конструкція закривається обшивкою, що веде до помітного подорожчання конструкції і більш тривалого часу її виготовлення.

  • Збільшується загальна маса ангара, внаслідок чого потрібно грунтовний фундамент.
  • Вартість такої споруди також істотно залежить від витрат на транспортування об'ємних панелей до місця будівництва.
  • Профіль, панелі, утеплювач, що складається на 90% з повітря - разом до місця будівництва в основному доводиться відправляти "порожні фури".

З метою підвищення надійності таких конструкцій виробники рекомендують спеціальні полімерні покриття, що забезпечують захист від корозії й ультрафіолету, а також проведення дезінфекції з використанням реактивів, миючих складів і кварцових опромінювачів, що безсумнівно дає свій позитивний ефект, але знову ж підвищує вартість будівництва та обслуговування ангара.

І ще одна важлива обставина - завдяки збірному типом каркас є розбірним.

Цей факт часто привертає замовників, проте багаторічний досвід експлуатації даних конструкцій підтверджує, що витрати на демонтаж, навантаження, перевезення і складання на новому місці часто порівняти з вартістю нового ангару.

Безкаркасні ангари

Інший тип ангарів - безкаркасний, швидко і легко зводиться, значно дешевше, не вимагає зведення фундаменту, будується практично на будь-якому ґрунті.

Форма ангара стандартна (півколо), за рахунок зміни радіуса ширина виходить від 8 до 28 метрів. Висота будівлі залежить від його розмірів і може складати від 0.35 до 0.50 від ширини ангара.

За рахунок ребер жорсткості сама арка є несучою і абсолютно не поступається по міцності каркасному споруді. При цьому площа ангару використовується на 100%, так як немає балок, перегородок і несучого каркаса.

Це особливо важливо для зберігання зерна, оскільки стіни такого ангара витримують насипу до двох метрів заввишки, що дозволяє заповнювати дані приміщення значно більшим обсягом, ніж які-небудь інші моделі сховища. Те ж саме стосується і овочів, що зберігаються навалом.

  • Безкаркасні технології дозволяють будувати сховища необхідного розміру і необмеженої довжини (виходячи з вимог замовника).
  • Тип кріплення елементів профілю один до одного (за допомогою закаточной машинки) дає повну герметичність і міцність конструкції.

Оскільки відсутня необхідність в численній групі робітників, а також у великій кількості техніки, час будівництва скорочується, що позитивним чином впливає на вартість ангара.

Але в будівництві досі не винайшли нічого ідеального, тому безглуздо заперечувати, що і у цієї споруди можуть бути свої недоліки. Зокрема, такий ангар не можна розібрати, а потім зібрати в іншому місці (для даних цілей ідеально підходять каркасно-тентові конструкції), немає можливості оптимально розбити на поверхи.

Незважаючи на це, будівельний досвід компанії «Техноноватор» дозволяє запропонувати клієнтам ряд оригінальних проектних рішень з урахуванням індивідуальних вимог до сховища (наприклад, спорудження вбудованих приміщень, тамбурів, монтаж додаткового обладнання та багато іншого).

Підприємство також пропонує послуги з утеплення пінополіуретаном, яке виробляється шляхом напилення шару утеплювача на внутрішню поверхню ангара. Це підвищує загальну міцність конструкції і надає ще більш широкі можливості щодо її використання.

Купол ангара можна доповнювати вставками з прозорого полікарбонату, світлопроникність якого досягає 90%. Завдяки цьому в денний час можна обходитися без електричного освітлення, що вже саме по собі - чимала економія.

Ударостійкий, стійкий до значних перепадів температури полікарбонатний профіль відмінно стикується з профлиста зі сталі, забезпечуючи високу герметичність конструкції.

При установці арочних ангарів фахівці компанії враховують відповідність несучої здатності конструкції сніговому району будівництва.

За рахунок особливої ​​стійкої форми використовуваного профілю і форми півкола всієї конструкції сніг не залежується на даху ангара.

В історії арочного будівництва були випадки неправильної експлуатації споруди в умовах екстремальних снігопадів, коли велика кількість не встиг скотитися мокрого снігу деформувало купол будівлі. В таких умовах потрібно виробляти своєчасну очистку місця для сповзання снігу навколо ангара, запобігаючи наростання щільних багатометрових заметів.

Враховуючи всі доводи, наведені вище, компанія «Техноноватор» успішно зарекомендувала себе на вітчизняному будівельному ринку швидкомонтованих споруд, рекомендує клієнтам при виборі металевого ангару зупинитися саме на бескаркасном типі, не переплачуючи зайві суми за непотрібні тонни каркасних конструкцій і додаткову робочу силу.

Використовуючи американські установки MIC Industries, підприємство в короткі терміни зводить надійні та зручні будови, які служать багато років не доставляючи клопоту щорічним ремонтом і підфарбовування.

При цьому істотно підвищують термін служби і рентабельність сховищ високі експлуатаційні характеристики матеріалів, що застосовуються компанією «Техноноватор» в процесі будівництва

.

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...