tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Google в квітні запустить повітряний змій-вітрогенераторУже в квітні цього року співробітники науково-дослідної лабораторії Google X запустять у небо незвичайного «вітряного змія», який здатний генерувати енергію.

Вже в наступному місяці Google планує почати випробування вітрогенератор «енерголітак» з розмахом крила більше 25 метрів. Нова модель M600 має потужність 600 кВт, з розмахом крила 25,6 м, висотою польоту 250 метрів, довжиною троса 450 м.

Один такий повітряний змій здатний повністю забезпечити енергією маленьке поселення на 60 будинків або один багатоквартирний будинок у місті.

У компанії стверджують, що під час тестування жодна з турбін не ламалася і не розбивалася. Однак для того, щоб довести надійність такого виду вітрогенераторів, в Google запланували їх випробування на узбережжі Каліфорнії, де швидкість вітру досягає 32 км / год, а напрямок вітру може змінюватися на 90 градусів протягом однієї секунди.

Google в квітні запустить повітряний змій-вітрогенератор

Ще в 2013 році Google купила компанію Makani Airborne, що займається розробкою специфічних вітряних турбін. Особливість турбін Makani Airborne в тому, що вони більше схожі на невеликі літаки, прив'язані тросом. Така турбіна піднімається в повітря і ловить на певній висоті потоки сильного вітру, передаючи вироблену енергію вниз до акумулятора.

Таким чином, комп'ютерний змій-аероплан швидко літає по колу на великій висоті і генерує потік електроенергії з восьми турбін. Вітер на висоті набагато сильніше, так що змій, теоретично, набагато ефективніше вітряка стандартної конструкції, повідомляє портал Energy-Fresh.

За багатьма параметрами повітряні змії виграють у звичайних вітрогенераторів. Наприклад, вони мобільні, а для їх запуску не потрібно будувати споруди в 200-400 тонн, як для «наземних» стаціонарних вітряків

.

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Будова та компоненти вітряних установок
  Будова та компоненти вітряних установок Будова малої вітряної установки...
Детальніше...
Вітрогенератори
Енергія вітру невичерпна, повсюдно доступна і більш екологічна, що дозволяє...
Детальніше...
Схеми роботи вітрогенераторних установок
  Схеми роботи вітрогенераторних установок Можливі кілька варіантів схем...
Детальніше...
Прайс-лист на вітрогенератори
Прайс на вітрогенератори   Прайс-лист на вітрогенератори 37300, Полтавська...
Детальніше...
Порошенко підписав закон про стимулювання альтернативної енергетики
Законом вводяться механізми стимулювання виробництва електроенергії з...
Детальніше...
Великий парк вітрогенераторів в штаті Техас
Один з найбільших вітропарків у світі знаходиться на заході Техасу, займаючи...
Детальніше...

Замовити дзвінок