tn logo 0 100x95

ПКП «Техноноватор»

Google в квітні запустить повітряний змій-вітрогенераторУже в квітні цього року співробітники науково-дослідної лабораторії Google X запустять у небо незвичайного «вітряного змія», який здатний генерувати енергію.

Вже в наступному місяці Google планує почати випробування вітрогенератор «енерголітак» з розмахом крила більше 25 метрів. Нова модель M600 має потужність 600 кВт, з розмахом крила 25,6 м, висотою польоту 250 метрів, довжиною троса 450 м.

Один такий повітряний змій здатний повністю забезпечити енергією маленьке поселення на 60 будинків або один багатоквартирний будинок у місті.

У компанії стверджують, що під час тестування жодна з турбін не ламалася і не розбивалася. Однак для того, щоб довести надійність такого виду вітрогенераторів, в Google запланували їх випробування на узбережжі Каліфорнії, де швидкість вітру досягає 32 км / год, а напрямок вітру може змінюватися на 90 градусів протягом однієї секунди.

Google в квітні запустить повітряний змій-вітрогенератор

Ще в 2013 році Google купила компанію Makani Airborne, що займається розробкою специфічних вітряних турбін. Особливість турбін Makani Airborne в тому, що вони більше схожі на невеликі літаки, прив'язані тросом. Така турбіна піднімається в повітря і ловить на певній висоті потоки сильного вітру, передаючи вироблену енергію вниз до акумулятора.

Таким чином, комп'ютерний змій-аероплан швидко літає по колу на великій висоті і генерує потік електроенергії з восьми турбін. Вітер на висоті набагато сильніше, так що змій, теоретично, набагато ефективніше вітряка стандартної конструкції, повідомляє портал Energy-Fresh.

За багатьма параметрами повітряні змії виграють у звичайних вітрогенераторів. Наприклад, вони мобільні, а для їх запуску не потрібно будувати споруди в 200-400 тонн, як для «наземних» стаціонарних вітряків

.

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

0

Інші статті по цій темі

Сонячні батареї
Сонце - невичерпне джерело енергії, джерело тепла і світла. За підрахунками...
Детальніше...
Історія розвитку безкаркасного арочного будівництва
У 1949 році, сер Пітер С. Педерсен зустрів винахідника, який мав патент на...
Детальніше...
Типи сонячних батарей
  Типи сонячних батарей Монокристалічні сонячні панелі Полікристалічні...
Детальніше...
Схеми роботи сонячної електростанції
  Схеми роботи сонячної електростанції Наводимо кілька популярних схем роботи...
Детальніше...
Бескаркасные ангары - решение многих проблем украинских фермеров
Перспективность и размер «кошелька» любого украинского агрария,...
Детальніше...
Загальна інформація про безкаркасні споруди
              Загальна інформація про безкаркасні споруди...
Детальніше...